Referencje od firm

Opinie od uczestników imprez

dhl-amevents.pl_

“Wspaniały czas. Znakomicie przygotowany pobyt, plan i doskonała obsługa sprawiły, że wyjazd do Barcelony pokazał klimat tego pięknego miejsca i pozwolił odpocząć. Adam jesteś wspaniały - bardzo dziekuje :-)”

Anna
DHL Polska
dhl-amevents.pl_

“Wyjazd był zorganizowany bardzo profesjonalnie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W sytuacjach trudnych (odwołany lot) koordynator miał wszystko pod kontrolą i z determinacją walczył o zapewnienie uczestnikom wyjazdu jak najlepszych i jak najmniej uciążliwych rozwiązań. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również śwetna komunikacja, szybkie i efektywne budowanie relacji z grupą oraz natychmiastowe reagowanie na pojawiające się potrzeby.”

Edyta
DHL Polska
dhl-amevents.pl_

“Wycieczka zorganizowana na najwyższym poziomie. Przewidziane atrakcje - ocena 5 na 5. Pilot przemiły, zaradny, towarzyski.”

Piotr
DHL Polska
mindshare-amevents.pl_

“ Firma AmEvents doskonale się spisała pod każdym względem. Pan Adam MISTRZ! Rzeczy niemożliwe nie istnieją, a cuda załatwiane są od ręki :)”

Ania
Mindshare Poland
remondis

“Wszystko zorganizowane profesjolnie! Jako organizator ze strony firmy zamawiającej, mogę spokojnie oddać się również miłej atmosferze wycieczki bo wiem, że czuwają nad nami fachowcy. Sprawdziliśmy już to przez kilka solidnych lat naszej współpracy, late te tylko potwierdzają, że AM EVENTS to naprawdę solidna firma:) Potwierdzają to nastroje po wyjeździe, wszsycy są bardzo zadowoleni. Ludzie z prawdziwą pasją - to firma AM ENENTS 🙂 Polecam.”

Izabela
Remondis

Organizacje i podmioty

allianz
asseco
asteco
1b
dsm
vrtranspoint
1d
unianieruchomosci
1c
remondis
1a
pfrn
mindshare-amevents.pl_
mnisw
ipsen
1g
1e
Orkla Care
1j
1i
1h
logo-factory
OTIS_2017_SUNRISE_PMS 184
Przewiń do góry