Referencje od firm

Opinie od uczestników imprez

“Wspaniały czas. Znakomicie przygotowany pobyt, plan i doskonała obsługa sprawiły, że wyjazd do Barcelony pokazał klimat tego pięknego miejsca i pozwolił odpocząć. Adam jesteś wspaniały - bardzo dziekuje :-)”

Anna
DHL Polska

“Wyjazd był zorganizowany bardzo profesjonalnie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W sytuacjach trudnych (odwołany lot) koordynator miał wszystko pod kontrolą i z determinacją walczył o zapewnienie uczestnikom wyjazdu jak najlepszych i jak najmniej uciążliwych rozwiązań. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również śwetna komunikacja, szybkie i efektywne budowanie relacji z grupą oraz natychmiastowe reagowanie na pojawiające się potrzeby.”

Edyta
DHL Polska

“Wycieczka zorganizowana na najwyższym poziomie. Przewidziane atrakcje - ocena 5 na 5. Pilot przemiły, zaradny, towarzyski.”

Piotr
DHL Polska

“ Firma AmEvents doskonale się spisała pod każdym względem. Pan Adam MISTRZ! Rzeczy niemożliwe nie istnieją, a cuda załatwiane są od ręki :)”

Ania
Mindshare Poland

“Wszystko zorganizowane profesjolnie! Jako organizator ze strony firmy zamawiającej, mogę spokojnie oddać się również miłej atmosferze wycieczki bo wiem, że czuwają nad nami fachowcy. Sprawdziliśmy już to przez kilka solidnych lat naszej współpracy, late te tylko potwierdzają, że AM EVENTS to naprawdę solidna firma:) Potwierdzają to nastroje po wyjeździe, wszsycy są bardzo zadowoleni. Ludzie z prawdziwą pasją - to firma AM ENENTS 🙂 Polecam.”

Izabela
Remondis

Organizacje i podmioty