Niemożliwe staje się możliwe

AM Events oferuje „szyte na miarę” potrzeb klienta wyjazdy zagraniczne, integracyjne i konferencje dla firm i grup od kilku do kilkuset osób. W Polsce skupiamy działalność na kompleksowej obsłudze pod względem wszelkiego rodzaju spotkań firmowych, takich jak integracje dla pracowników, konferencje ogólnofirmowe, pikniki oraz imprezy dla klientów firm.

Organizacja
szyta na miarę

“Liderem jest ten, kto widzi więcej niż inni, patrzy dalej niż inni i kto dostrzega rzeczy, zanim zobaczą je inni.”

Tworzymy niezapomniane przeżycia

“Wyjątkową jakość usług AM Events opieramy na doświadczeniach dotychczas zorganizowanych spotkań, konferencji i dopasowujemy oferty do wszelkiego rodzaju potrzeb klienta”

Współpraca

Wyjątkowość współpracy z AM Events polega na kontakcie z naszej strony z jedną osobą od momentu przesłania zapytania, stworzenia oferty według wskazówek, realizacji danego eventu wraz z obecnością tej osoby na miejscu bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez klienta, aż do rozliczenia spotkania.

Realizacja

Wdrażamy rozwiązania pozwalające na minimalizacje wysiłku po stronie klienta w obszarze logistycznej części organizacji eventów, co pozwala na skupienie się klientowi na merytorycznej części spotkania. Klient otrzymuje pracownika „dodatkowego”, który zadba o każdy szczegół procesu organizacji i realizacji eventu.

Pomysłowość

Oferujemy pomysły na realizację ciekawych imprez firmowych. Współpraca z wieloma kontrahentami z różnych części Europy i Świata pozwala na organizację konferencji i niestandardowego zwiedzania wszędzie tam, gdzie jest ciekawie, pięknie i wyjątkowo. Rafting we Florencji, piwne zwiedzanie Pragi, czy spędzenie dnia w rodzinie kubańskiej to tylko trzy przykłady.

Różnorodność

Działalność opieramy również na kompleksowej obsłudze pod względem wszelkiego rodzaju spotkań firmowych. Są to integracje pracowników, teambuildingi dla menedżerów, konferencje ogólnofirmowe i departamentowe oraz imprezy dla klientów tych firm. Gwarantujemy 100 % satysfakcji ze współpracy z nami.

uczestników
realizacji
klientów
lat
doświadczenia

Wyjazdy zagraniczne
do ciekawych krajów

“Posłuchaj naszych ekspertów i pozwól zorganizować niemożliwe do zrealizowania”

Lizbona

Lizbona

Meksyk

Meksyk

Sycylia

Sycylia

Malta

Malta

Barcelona

Barcelona

Słowenia

Lizbona

Meksyk

Barcelona

Sycylia

Malta

Słowenia

Co o nas mówią klienci

dhl-amevents.pl_

“Wspaniały czas. Znakomicie przygotowany pobyt, plan i doskonała obsługa sprawiły, że wyjazd do Barcelony pokazał klimat tego pięknego miejsca i pozwolił odpocząć. Adam jesteś wspaniały - bardzo dziekuje :-)”

Anna
DHL Polska
dhl-amevents.pl_

“Wyjazd był zorganizowany bardzo profesjonalnie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W sytuacjach trudnych (odwołany lot) koordynator miał wszystko pod kontrolą i z determinacją walczył o zapewnienie uczestnikom wyjazdu jak najlepszych i jak najmniej uciążliwych rozwiązań. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również śwetna komunikacja, szybkie i efektywne budowanie relacji z grupą oraz natychmiastowe reagowanie na pojawiające się potrzeby.”

Edyta
DHL Polska
dhl-amevents.pl_

“Wycieczka zorganizowana na najwyższym poziomie. Przewidziane atrakcje - ocena 5 na 5. Pilot przemiły, zaradny, towarzyski.”

Piotr
DHL Polska
mindshare-amevents.pl_

“ Firma AmEvents doskonale się spisała pod każdym względem. Pan Adam MISTRZ! Rzeczy niemożliwe nie istnieją, a cuda załatwiane są od ręki :)”

Ania
Mindshare Poland
remondis

“Wszystko zorganizowane profesjolnie! Jako organizator ze strony firmy zamawiającej, mogę spokojnie oddać się również miłej atmosferze wycieczki bo wiem, że czuwają nad nami fachowcy. Sprawdziliśmy już to przez kilka solidnych lat naszej współpracy, late te tylko potwierdzają, że AM EVENTS to naprawdę solidna firma:) Potwierdzają to nastroje po wyjeździe, wszsycy są bardzo zadowoleni. Ludzie z prawdziwą pasją - to firma AM ENENTS 🙂 Polecam.”

Izabela
Remondis
allianz
asseco
asteco
1b
dsm
vrtranspoint
1d
unianieruchomosci
1c
remondis
1a
pfrn
mindshare-amevents.pl_
mnisw
ipsen
1g
1e
Orkla Care
1j
1i
1h
logo-factory
OTIS_2017_SUNRISE_PMS 184
Przewiń do góry